Pirmdiena pārvaldības minūtē: kā konkurētspējīgai ir, ka grāmatveža algu jūs piedāvājat?

Ierobežotā piedāvājuma pašlaik ir labākais grāmatvedības un finanšu speciālistiem. U. s. Prezidija darba statistika BLS atsauksmes, ka grāmatvežu un revidentu pieprasījums ir licis bezdarba līmenis šiem laukiem tiesības uz leju, lai 3. divus punktus zem vidējā mēroga bezdarbs pārsniedz 1 %.

Cits jautājums, piekrītu ir novecošanās baby boomer paaudze. AARP atzīmē, ka 8000 baby boomers dienā sasniegs pensijas vecums tuvojas gadu laikā tā var papildus sadeg pro darbinieki darba devēju skaits. Tātad, kamēr darba devējiem varētu būt pozīcijas pieejami, tas būs grūtāk tos darbiniekus. Tas ir ne tikai pieņemt darbā jaunus darbiniekus, bet arī lai uzturētu jaunākos darbiniekus no lēkāja uz jauniem piedāvājumiem. Jo darba tirgū ir tik labvēlīga grāmatvedības speciālisti, viņi ir kārdinājums atrast citus piedāvājumus, serveri atrast daudz labāku grāmatveža algu. Izdevīgiem finanšu eksperti kopā ar pieredzējušu darbinieku trūkums, jo paaudzei dodas pensijā papildu pasvītrojumi neapgāžami fakti saglabāšana nav pretrunas, kas varētu būt veikti frivolously ūdeņiem.

Ja jūsu komanda esošo atmaksas nav saskaņot ar skaitļiem jūs atklāt jūsu analīzei var meklē papūlēties pārvērtēs galvenās spēlmaņiem algas.

Tagged